June 2012

Jak moc sleduješ televizi? (01)

17. june 2012 at 12:21 | *S.I* |  Competitions
Takže tahle bleskovka se bude týkat televize a jak moc ji znáš. Předem říkám, že ceny za tuhle bleskovku nebudou, tak aby jste se nedivili, že nic nedostanete. Tahle bleskovka je bez cen. V nějakých dalších třeba budou.

1. ČT1 - V kolik hodin chodí o víkendu Kouzelná školka?
2. ČT2 - Který pořad chodí v sobotu v 11:50?
3. NOVA - Jaké noviny chodí na tomto programu?
4. PRIMA - V kolik hodin začíná Prostřeno a v kolik končí?
5. PRIMA COOL - Jaká série Kdo přežije ( Survivor ) začne ve středu?
6. BARRANDOV - Co chodí o víkendu na Animáčku?

Původně jsem chtěla dát i slovenské televize, ale takhle to stačí

Narozky

17. june 2012 at 12:08 | *S.I* |  Me
Z Prahy jsem dojela v pohodě. Bylo to tam fakt super. Navštívili jsme Petřín, Zrcadlové bludiště, Chrám sv. Víta, Pražský hrad, AquaPalace Praha, hromadu McDonaldů :D a ZOO. V ZOO zrovna jeden lachtan slavil narozeniny, tak tam měl vystoupení. Úžasné.
A teď k tématu. V pátek jsem měla 12 narozeniny. Dneska budu mít oslavu s rodinou a chtěla bycgh se o ni podělit i s vámi, takže dneska a zítra čekejte na blogu takovou párty. ;) Začínáme už teď :D :D

PS: Moc nestíhám, takže spíš čekejte soutěže zítra, dneska dám tak jednu, dvě

Praha (7.6. - 9.6.)

3. june 2012 at 8:03 | *S.I* |  Me
Ano. Odjíždím do Prahy. Jedeme se třídou. Ve čtvrtek ( 7.6.) strávíme čtyři hodiny ve vlaku v kupéčku sledováním filmů ne noťasu. Jako fakt dobrej nápad jak oslavit svátek, že? Já mám totitž sedmého svátek takže..... Ale ne, těším se tam. A mooc. Jak dojedem, půjdeme nejspíš do zrcadlového bludiště na Petřín. Potom budeme pokračovat k Orloji, Karlovu Mostu a na jiné památky. Nejlepší to bude v pátek. Pudem do Aquapalace Praha Čestlice ;) V sobotu to bude okolo 16:00 směr zpátky domů. Do té doby nevím, co budem dělat. O sobotě nám učitelka nic neříkala.
Každopádně to znamená, že články přidávat nebudu a přednastavovat se mi nechcou. Ale komenty pište klidně dál. Kámoška bere notebook tak bych se kdyžtak podívala.

Tipovačka - které blogy mám ráda

3. june 2012 at 7:56 | *S.I* |  Competitions
Tak jsem se rozhodla udělat takovou tipovačku...... Však uvidíte.

1. Který blog W.I.T.C.H. mám nejraději?

2. Který blog Winx mám nejraději?

3. Který blog s jiným tématem mám nejraději?

Tak jak dobře mě znáte? Které z těchto blogů jsou u mě nejlepší?

Ps: Pokud tu nejste napsaní, neznamená to, že se mi vaše blogy nelíbí. jen jsem prostě napsala ty, které mě nepadly nejdřív. Ty, které už znám celkem dlouho i když na nich třeba moc nekomentuju. Neberte to jako urážku.