February 2010

Na rozloučení-nový majitel

28. february 2010 at 7:56 | *S.I* |  Me
Ještě bych vám na rozloučení chtěla darovat tohle:


Jinak blogíček převezme Spywitch které moc děkuji že tenhle blog nenechala na holičkách a že ho ráda převzala. Tenhle dík také patří Hay Lince že mi pomáhala s blogem. Dík patří dále všem co se mnou spřátelily a všem co mi vydrželi dělat dessy. Ovšem největší dík patří mé sestřičce která mi s blogem nejvíce pomohla a to tak že mi: dělala dessy, pomáhala vymyslet rubriky a také za to že mi poradila udělat si blogík. Takže všem vám moc děkuji a jestli se mnou chcete komunikovat tak buď přes e-mail: hafulda@seznam.cz nebo přes můj blog: http://will-vandom.blog.cz/ Děkuji moc a AHOJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Asik končím...

20. february 2010 at 10:57 | *S.I* |  Me
.....protože tohle nezvládám. Děkuji všem co sem chodili navštěvovat tenhle blog a mít se dobře. Číst si mé nudné články a dělat soutěže které nedokážu zorganizovat. Všem moc děkuji za návštěvi. Jestli si chcete číst mé další blbé keci dál tak mne najdete na blogu: http://will-vandom.blog.cz/ kde možnáá ještě vydržím déle. W.I.T.C.H. mě baví dál a Winx celkem ještě taky ikdyž jsem o tom dlouho nic neviděla a nenapsala. Moc mi budete chybět a i ty Alisho ty s kterou jsem se dost pohádala. Budeš mi moc chybět ale můžeme se znovu usmířit přes blog http://will-vandom.blog.cz? Prosím!!! Chápu tě když řekneš že ne protože ty jsi byla na dobré straně to já na té zlé. Jinak obecně tady to končí. Omlouvám se a mějte se pořád, pořád a pořád dobře!!! Blog od roku 2007 do tohohle roku, roku 2010 vydržel. Necelé tři roky jsem se o něj starala a teď je na řadě někdo jiný. Kdo? Ten kdo vyplní nejdřív tohle:
Převzítí: (napíšeš na e-mail hafulda@seznam.cz)
♦přezdívka
♦máš svůj vlastní blog?
♦necháš ho dál o W.I.T.C.H. a Winx??

<!--//--><![CDATA[//><!-- var pp_gemius_identifier = new String('zPblFGtzyaQ9WqtbMJigPeTS31kdP3tABsfndjE4k5v.87'); //--><!]]>