životopis Taranee

26. december 2008 at 12:13
Ahojky!
Jmenuji se Taranee Cooková a ráda bych vám o sobě něco řekla. =)
Patřím mezi čarodějky WITCH se sílou ovládat OHEŇ. Dokážu dělat světelné koule, které svítí aniž by pálily, sršet ohnivé blesky, vlastně můžu udělat cokoli na co pomyslím a mimochodem, můj oheň neuhasne ani pod vodou. ;)
Každá z nás má kromě živlu ještě jednu pomocnou vlastnost. A já umím číst myšlenky, posílat telepatické zprávy a celkově umím ovládat myšlení! Kondrakar mi ji přidělil asi proto, že už jsem v sobě něco měla. Moje kamarádky říkají, že dokážu poznat, co si myslí, i když se na ně jen podívám. Nedělám to úmyslně, jde mi to samo od sebe! ;) Je to hodně užitečné, používáme to hlavně v akci, ale i normálně, když vyvádíme lumpárny, nebo nevíme co říct a potřebujem se dohodnout na nějaké stejné výmluvě.;D
Já jako čarodějka jsem jiná než jako v mé vlastní podobě v normálním životě... Být čarodějkou má své výhody i nevýhody, například já jsem jako čarodějka mnohem odvážnější, otevřenější, jsem upřímná a ...krásnější. Všichni po promněně vypadáme jako dospělé krásné ženy, bohužel to tak není i normálně. :_( Ale o tom by vám mohla vykládat Will. =)
V mém ,,normálním" životě jsem tichá, uzavřená, a tak nějak mi chybí ta odvaha, kterou díky Srdci Kondrakaru dostanu... ale když se naštvu, to ať si mě ostatní nepřejou! =) Mezi kamarádkami se taky dokážu odvázat, to ale ví jen oni. Jsem romantická, citlivá, poctivá a vášnivá. Musím přiznat, že někdy i trochu tvrdohlavá. Zbožňuju svého staršího bratra Petra, několikrát nade mnou roztáhl ochraná křídla, je s ním sranda, a co vám budu povídat.... Bez něj bych si nedokázala představit život. ;D Narozdíl od jiných sourozenců spolu vycházíme dost dobře! =) Jsem nenápadná, takže vypadám jako malá, neškodná, obyčejná holka.... =) Což se někdy hodí. ;)
Co se týče mě a školy...možná si budete myslet že jsem divná, ale škola mě baví! Jde mi a tak jí mám ráda. Samozřejmně miluju výkendy a prázdniny, až tak špatně na tom nejsem, ;) Do třídy chodím s Hay Lin a Irmou na Sheffieldském Institutu v Heatherfieldu. Můj nejoblíbenější předmět vás možná zaskočí, znám lidi kteří jí nemůžou ani vidět, je to matematika.
Moje nejoblíbenější místo na škole je na chodbě, nedaleko schodů, s holkama mu říkáme ,,mišmaš"! Když venku prší, je chladno, je prostě hnusně, scházíme se právě tam.
Chodím s Nigelem, býval to člen Uriovi party, mamka ho nesnesla, já si teda umím vybírat co? Ale naštěstí většinou se k lumpárnám co Uria a spol dělali nepřidával, a dlouho mi trvalo než jsem mamku přesvědčila, Nigel se o to ale taky hodně snažil. =) Sám za mnou přišel s kytkou a omluvil se rodičům. Takže Happy End! Ty já miluju! :op
A když už mluvím o happy endech, připomnělo mi to knížky (na co si já nevzpomenu). Mám ráda skoro všechny, historický, dobrodružný, romány, prostě všechno, i když scifi-to přenechávám Hay Lin! =) Čtení je moje hobby! A když mluvíme o hobby, tak tam patří hlavně FOTOGRAFOVÁNÍ, všichni říkají, že jsem na to velice nadaná!´=) Někdy to vyvěsím na školní nástěnku, všichni tam něco dávají, příští den si jdu přečíst komentáře a najdu tam lísteček kde je napsaný například ,,Výborně Taranee, vsadím se, že je tvoje! " Taky ráda přemýšlím, tudíš ráda luštím křížovky atd. Logika, to je moje. ;)
A nakonec já a sport: tak to je jogging. =)
Myslím, že už toho o mě víte dost, tak to abych už končila. ;) Mějte se hezky, pa Taranee.Papá
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 *S.I* | Email | Web | 26. december 2008 at 17:58 | React

Tento životopis je pravdiví.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement