December 2008

životopis Will

26. december 2008 at 12:22
Ahojky!
Je mi 14 let. Narodila jsem se 19. ledna ve znamení Kozoroha. Jsem trošku nesmělá, velice citlivá a zranitelná. Moje oblíbené předměty jsou biologie, chemie a fyzika. Jsem alergická na pyl. Miluji všechny vodní sporty a sbírám plyšové žáby. Vlastním Srdce Kondrakaru, v němž se spojují všechny energie v jednu velkou sílu.Ovládám energii a blesky.Žiji z mámou.U mě v pokoji to je samá žába ale jsem tam spokojená.Jinak nic zajímavého.Papá.Píše Will.

životopis Taranee

26. december 2008 at 12:13
Ahojky!
Jmenuji se Taranee Cooková a ráda bych vám o sobě něco řekla. =)
Patřím mezi čarodějky WITCH se sílou ovládat OHEŇ. Dokážu dělat světelné koule, které svítí aniž by pálily, sršet ohnivé blesky, vlastně můžu udělat cokoli na co pomyslím a mimochodem, můj oheň neuhasne ani pod vodou. ;)
Každá z nás má kromě živlu ještě jednu pomocnou vlastnost. A já umím číst myšlenky, posílat telepatické zprávy a celkově umím ovládat myšlení! Kondrakar mi ji přidělil asi proto, že už jsem v sobě něco měla. Moje kamarádky říkají, že dokážu poznat, co si myslí, i když se na ně jen podívám. Nedělám to úmyslně, jde mi to samo od sebe! ;) Je to hodně užitečné, používáme to hlavně v akci, ale i normálně, když vyvádíme lumpárny, nebo nevíme co říct a potřebujem se dohodnout na nějaké stejné výmluvě.;D
Já jako čarodějka jsem jiná než jako v mé vlastní podobě v normálním životě... Být čarodějkou má své výhody i nevýhody, například já jsem jako čarodějka mnohem odvážnější, otevřenější, jsem upřímná a ...krásnější. Všichni po promněně vypadáme jako dospělé krásné ženy, bohužel to tak není i normálně. :_( Ale o tom by vám mohla vykládat Will. =)
V mém ,,normálním" životě jsem tichá, uzavřená, a tak nějak mi chybí ta odvaha, kterou díky Srdci Kondrakaru dostanu... ale když se naštvu, to ať si mě ostatní nepřejou! =) Mezi kamarádkami se taky dokážu odvázat, to ale ví jen oni. Jsem romantická, citlivá, poctivá a vášnivá. Musím přiznat, že někdy i trochu tvrdohlavá. Zbožňuju svého staršího bratra Petra, několikrát nade mnou roztáhl ochraná křídla, je s ním sranda, a co vám budu povídat.... Bez něj bych si nedokázala představit život. ;D Narozdíl od jiných sourozenců spolu vycházíme dost dobře! =) Jsem nenápadná, takže vypadám jako malá, neškodná, obyčejná holka.... =) Což se někdy hodí. ;)
Co se týče mě a školy...možná si budete myslet že jsem divná, ale škola mě baví! Jde mi a tak jí mám ráda. Samozřejmně miluju výkendy a prázdniny, až tak špatně na tom nejsem, ;) Do třídy chodím s Hay Lin a Irmou na Sheffieldském Institutu v Heatherfieldu. Můj nejoblíbenější předmět vás možná zaskočí, znám lidi kteří jí nemůžou ani vidět, je to matematika.
Moje nejoblíbenější místo na škole je na chodbě, nedaleko schodů, s holkama mu říkáme ,,mišmaš"! Když venku prší, je chladno, je prostě hnusně, scházíme se právě tam.
Chodím s Nigelem, býval to člen Uriovi party, mamka ho nesnesla, já si teda umím vybírat co? Ale naštěstí většinou se k lumpárnám co Uria a spol dělali nepřidával, a dlouho mi trvalo než jsem mamku přesvědčila, Nigel se o to ale taky hodně snažil. =) Sám za mnou přišel s kytkou a omluvil se rodičům. Takže Happy End! Ty já miluju! :op
A když už mluvím o happy endech, připomnělo mi to knížky (na co si já nevzpomenu). Mám ráda skoro všechny, historický, dobrodružný, romány, prostě všechno, i když scifi-to přenechávám Hay Lin! =) Čtení je moje hobby! A když mluvíme o hobby, tak tam patří hlavně FOTOGRAFOVÁNÍ, všichni říkají, že jsem na to velice nadaná!´=) Někdy to vyvěsím na školní nástěnku, všichni tam něco dávají, příští den si jdu přečíst komentáře a najdu tam lísteček kde je napsaný například ,,Výborně Taranee, vsadím se, že je tvoje! " Taky ráda přemýšlím, tudíš ráda luštím křížovky atd. Logika, to je moje. ;)
A nakonec já a sport: tak to je jogging. =)
Myslím, že už toho o mě víte dost, tak to abych už končila. ;) Mějte se hezky, pa Taranee.Papá

pro claria7

23. december 2008 at 17:48 | *S.I* |  Competitions
Ták!!! Konečně někdo kdo nám tu udělal BLESKOVKU.Tady je diplomek.
DĚKUJI že jsi udělala BLESKOVKU.Myslela jsem že už si ji někdo nezkusí.

Flora

22. december 2008 at 12:35 | *S.I* |  FloraStella

22. december 2008 at 12:21 | *S.I* |  Stella


Musa

22. december 2008 at 12:03 | *S.I* |  MusaOde mě pro Alisha♣

22. december 2008 at 11:51 | *S.I*
Toto je pro tebe Alisha♣.Pamatuješ si 3 anketu?Jestli ne tak se tam koukni.Tohle máš za ni.

Anketka!!!

22. december 2008 at 11:26 | *S.I*
Fajn tak vám ty bleskovky skrachujou.Vůbec je neděláte.Tak dobře budu dělat Anketky.

anketa winx

21. december 2008 at 18:07 | smisek.ivetka
Jak jsem si všimla znáte winx skoro všichni.Proto jsem dala winx i sem.Od teď to je blog o w.it.c.h.-winx.A proto na přivítanou winx jsem vám vyrobila anketu winx.Někdo však winx nebo w.i.t.c.h. nezná.Ten kdo to je v tomto případě musí odejít z mého blogu nebo z mích oblíbených stránek.Pojďme tedy oslavit anketou příchod winx.Děkuji za to že jste si to přečetli,doufám že to budete dodržovat.

Layla

21. december 2008 at 16:56 | různí |  Layla
Tecna

21. december 2008 at 14:50 | *S.I* |  TecnaKDO SE TO TAM ZA NI MASKUJE?


tecna.11.gif
tecna.9.jpg
tecna.2.jpg
tecna.6.gif
tecna.8.jpg


Spolu

21. december 2008 at 14:33 | *S.I* |  Winx
Tohle jsou ty nejhezčí winx co jsem sehnala.

Proč neděláte BLESKOVKY?

21. december 2008 at 10:53 | smisek.ivetka |  Competitions

Proč neděláte bleskovky?

Co se stalo?Copak vy nevýte jak se to dělá nebo co?Jestli ne tak napište že nevý te jak se to dělá a já vám to odepíšu.Ankety děláte a BLESKOVKY ne.Vám se vážně něco stalo.Že jste třeba nemocní tak to neznamená že nemůžete dělat BLESKOVKY nebo to snad má důvot?

ne jen o mě ale i o blogu

21. december 2008 at 10:17 | smisek.ivetka |  Me
Tak a jsem tu zas!
Ahoj!jsem tu zas,ale ne kvůli mě ale kvůli blogu,musím vám o něm napsat.
Tento blog je jen pro milovníky W.I.T.C.H..Ostatní tu nemají co dělat.Na blogu najdete různé zajímavosti,obrázky a taky se dozvíte něco o mě.Budu se znažit přidávat víc a víc příspěvků aby to tu bylo ŽIVÉ.Jinak tu nechci ty co se neumí chovat slušně.

o mě

21. december 2008 at 10:08 Me
Ahojky!
Mé jméno je Iveta Voldánová. Chodím do školy, chodím do IIB.Je mi 8let. Mé záliby jsou: Televize, Počítač, Spaní, Sport, Tanec, Plišáčci(hrát si s nima), Zvířátka(žádné nemám), Povídky, Psaní přáníček, Malování přáníček. To jsou mé záliby a nechci aby mi je někdo kazil.

další anketka

20. december 2008 at 13:45
Přichází k vám další anketa a já furt nějaké vyrábím.Teď už budu dělat i BLESKOVKY a tak se zase nebudu věnovat anketám.Ale nebojte se pak se zase vrátím k anketám a budu vyrábět ankety.A pak budu zase vyrábět bleskovky a tak dokola.

Přicházý BLESKOVKA!

16. december 2008 at 13:29 Competitions
1.Ahojky!
2.Kdoje na obrázku?
3.Co ovládá tahle strážkyně?
4.Jakou má barvu vlasů?
5.Kolik jí je let?
6.Jak se jmenuje její bratr?
7.PAPA

Hlasujte

14. december 2008 at 16:50
Hlasujte klidně pro co chcete a u čeho bude nejvíce hlasů to udělám.

jmenovky jejich skupiny

8. december 2008 at 14:44 Tagsjmenovky Hay-Lin

8. december 2008 at 14:41 Tags